No:74 Cafe & Bistro

Nişan & Kına Org.

No:74 Cafe & Bistro

Kına Organizasyonu

Kına Geceniz için kapalı bir mekana bağlı kalmak istemeyenlerdenseniz. Açık havada  bir organizasyon düşünüyorsanız sizin için hazırlamış olduğumuz kır kınası konsepti ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Zengin menümüzde her kesime hitap eden birbirinden güzel yiyecek çeşitleriyle sizleri mest etmeye kararlıyız. Hayatınızın en anlamlı bu gününde muhteşem bir törenle kına gecenizi geçirmek için en mükemmel yerdesiniz , No74 Cafe&Bistro olarak hizmetinizdeyiz.

Nişan Organizasyonu

Yaşamınızın en mutlu gününün, ömrünüz boyunca sizin ve misafirlerinizin hafızalarından silinmeyecek güzel bir anıya dönüşmesi için, hayal ettiğiniz mükemmel bir nişan için, bütün detaylarını sizin yerinize önceden düşündük.

Görkemli bir nişan töreni eşliğinde, yeşillikler içinde, hem sizlerin, hem de misafirlerinizin, doğanın tadına varacağı, davetinizde şehirden uzaklaşmadan, şehrin içinde zengin menü içeriğimiz ve deneyimli ekibimizle, birlikte en özel anlarınızı ölümsüz kılıyoruz.

Sizi, birbirinize bağlayan, bu özel gün de, size sadece, bütün gözlerin üzerinizde olacağı muhteşem bir gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

Hemen bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız

Nişan & Kına Org.